UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

ÖPÜŞME SANATIÖPÜŞME SANATINasıl öpüşülür?
Öpücük deyip de geçmeyin. Öpüşmek partnerinizle yaşayacağınız seksin ortamını hazırlamakta ki en etkin aracınızdır. Eğer zaten bir kişi iyi öpüşemiyorsa büyük bir ihtimalle bu kişinin seks hayatından da pek mutlu kalmayacak sınızdır.

İyi öpüşebilmenin en önemli unsuru dudaklarınızı kullanabilmenizdir. Dudaklarınızın rahat ve yumuşak olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudağa temas (dilinizi kullanmadan) çok etkili bir uyarıcıdır. Dudaklarınızı partnerizin yanaklarında ve boynunda dolaştırmayı da ihmal etmeyin.

Nefenizi kullanın. Boynunda ve kulağında sizin hafifçe nefesinizi hissetmesi çok hoşuna gidecektir. Nefesinizin partnerizin erojen bölgelerinde de etkisi çok yüksektir.

Öpüşmek cinsel ilişkiden önceki oynaşma döneminde ikinizin de cinsel ilişkiye girme arzunuzu daha da kuvvetlendirecektir. Partnerizin oynaşma esnasında öpüşmeye ne kadar duyarlı olması kendisinin genel açıdan sekse ne denli duyarlı olduğunu da açıkça ortaya koyacaktır.
TUTKULU ÖPÜŞME REHBERİ
SEKSİ BİR NEFES
İlk önce çok hafif bir dokunuşla dudaklarınızla dudaklarına dokunun, sonra başınızı eğip ona sokulun. Dudaklarınızla dudaklarını ısıttıktan sonra, sıra onları dilinizin ucuyla yalamaya geldi. En son, hafifçe üfleyerek, dudaklarını serinletin. "Dudaklarınızı dudaklarına hafifçe sürterseniz, sevgilinizin heyecanlandığını göreceksiniz" diyor "The Kissing Book" (Öpüşme Kitabı) adlı kitabında yazar Tomima Edmark. "Sonra hava vererek dudaklarının nemini alırsanız, hisleri gerçekten doruğa ulaşacaktır" diye ekliyor.
VAKUM ÖPÜCÜĞÜ
Bu cesur hareket sevgilinize patronun kim olduğunu gösterecek. Parmağınızla dudaklarının çevresini çizin (üst dudaktan başlayarak alt dudakta bitirin). Alt dudağına indiğinizde, onu baş parmak ve işaret parmağınızın arasında toplayın (çocukların küsme hareketi gibi). Sonra, başını daha yakına çekerek, daha önce parmaklarınızla tuttuğunuz dudağını şimdi dudaklarınızla kavrayın. "Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızınkinden daha serttir ve sevgilinizde fırtınalı duygular uyandırır" diyor William Cane, "The Art Of Kissing" (Öpüşme Sanatı) adlı kitabında.

SENKRONİZE NEFES
Bu hareket, onu nefessiz bırakacak. Dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarıyla birleştirin ve derin nefes alın. Hareketi yavaş tutun ki, aranızdaki nefes alışverişi sert olup, akciğerlerindeki havayı vakum gibi çekmesin! Bu hareket sırasında onun katılımına da ihtiyaç duyacaksınız, o yüzden başlamadan önce ne yapmak istediğinizi ona anlatın.
Ağzındaki havayı yavaşça çektikten sonra, nefes verip, bu kez kendi nefesinizi ona verin. "Bu hareketin başarısı senkronize olmanıza bağlı." diyor Cane.

VAMP KADIN
Sevgilinizin boynuna doğru eğilirken, etini dişlerinizin arasına alıp bırakın. Unutmayın, erkeklerin yüzde 80'i acılı seksi sever. Uyarılınca, vücudunuz endorfin salgılar ve bu hormon acıyı hissetmenizi bloke eder. 26 yaşındaki S: "Boşalmaya yakınken, daha sert hareketlere ihtiyacım var. Sevgilim 'Benimsin' dercesine dişlerini etlerime geçirirken, aklım başımdan gidiyor" diyor.

EMMENİN GÜCÜ
Bu öpüşme stili erkeğiniz için son derece uyarıcı. Başınızı hafifçe arkaya kaldırın. Sevgilinizin üst dudağını dudaklarınızın arasında kavrayın, sonra başınızın yerini değiştirerek, ondan sizin alt dudağınıza aynı şeyi yapmasını isteyin. Önce hafif dokunarak, sonra daha ateşli, sonra yine hafif öpüşün ki, bu hız değişimleri onu daha fazla heyecanlandırsın. Başınızı bir yandan diğer yana çevirerek, alt dudaklarınızdan, üst dudaklarınıza geçirin. Eski Hint inancına göre, üst dudağı klitorise bağlayan bir sinir yolu vardır.

DONDURMA HAYALİ
Romantik bir yemek sonrasında bir dondurma ve bir kahve ikram edin. Ağzınızı kahveyle ısıtıp, ona sıcak bir öpüşme sürprizi yapın. Sevgilinizin ağzını ısıttıktan sonra, kendi ağzınıza bir kaşık dondurma alın ve bu sefer ağzını buzlu dilinizle soğutun. "Sıcak soğuk değişimi sinir uçlarını harekete geçirir. Bu, orgazma benzeyen bir histir" diyor Cane. 29 yaşındaki M., bu hissi ilk defa yaşadığında neler hissettiğini itiraf etti: "Sevgilimle ben bu öpüşmeyi şans eseri bir barda keşfettik. Ben buzlu bir viski istemiştim, o ise sıcak çikolata. Sıcak dudaklarıyla buz gibi dilime dokunurken, kalbimin daha hızlı atmaya başladığını hissettim. Ne zaman viski içsem, aklıma o gece geliyor."

HAZİNE AVCISI
Bu tekniği erojen bölgelerini keşfederken kullanabilirsiniz. Boyun ve köprücük kemiği arasındaki yerle başlayın. Dilinizle ufak daireler çizerek, vücudunun diğer yerlerine de geçin. Reaksiyonlarına dikkat edin. Hangi bölgesine dokunurken daha çok heyecanlandığını görün ve dilinizle bütün vücudunu gezdikten sonra, dönüş yolunda oralara daha fazla ilgi gösterin. "Erojen noktalar sadece erkekten erkeğe değişmez, aynı zamanda günden güne de değişebilir" diyor Cane. Öpücüklerle bu gizli yerleri kolayca keşfedebilirsiniz. Her defasında gizli bir hazine bulma şansınız var.
İÇTEN ÖPÜŞME
Bir dahaki sefere onu öptüğünüzde dilinizi, damağından başlayıp, ağzının ta arkalarına kadar geçirin. Sonra, dilinizi yumuşak tutarak dişlerinin arka duvarlarını süpürün. Aynı hareketi alt dişleri için tekrarlayın. Son olarak dilinizi tamamen onunkine dolayın. "Bu hareketin sihirli bir gücü var, çünkü ağzının her santimini dilinizle geziyorsunuz. Sıradan bir öpüşmede ağzın birçok tarafı keşfedilmezken, bu öpüşme sırasında yeni zevk noktaları keşfedebilirsiniz" diyor Cane.

ELEKTRİK ŞOKU
Boynuna dokunurken hafifçe mırıldanırsanız, zevkten uçtuğunuzu belirtmek için yeterli olacaktır. "Sesiniz teninde hissedebildiği bir titreşim oluşturur" diyor Edmark. Ağzınızı, çenesinin başladığı yere yerleştirin ve boynuna dokunurken çeşitli sesler çıkarın. Çıkardığınız sesleri çeşitlendirmeniz vücudunda ateşli hisler uyandıracaktır.
EROTİK İTİŞME>
Sevişme sırasında erkeğinizin yaptığı her itme hareketiyle heyecanı daha çok artar. Aynı çarpıcı sonuçları bu hareketin dudak dudağa versiyonundan elde edebilirsiniz. Kapalı dudaklarınızı dilinizle aşın, sonra, aynı sevişme sırasındaki gibi, dilinizle içeri-dışarı hareketine başlayın. "Bunu sevgilimle bir kez sevişmeye başlarken denedim. Hareketi son derece seksi buldu. Ağzımla yaptığımız bu hareketi aynı anda basen bölgemizle yapıyorduk. Orgazma yaklaşırken ağız hareketinden vazgeçmek zorunda kaldık. Bağırmaya yakınken, dil hareketlerimize devam etmek pek kolay olmayacaktı" diyor 29 yaşındaki Selen.

Dilinizi Kullanmak

Öpüşmenin ilerleyen safhalarında kullanılmalıdır. İlk etapta partnerinizin dudaklarını yumuşakça yalamaya başlayın. Partnerizi öpmeden dudaklarını nemlendirin. Öpüşmeye başladığınızda kendi dudaklarınızı da nemlendirmeyi unutmayın; kuru dudaklar yumuşak hissini vermez!

Dilinizi partneriniz boynundan kulağına, geçtiğiniz bölgeleri hafifçe yalayarak götürün. Kulak memesini de emebilirsiniz. Kulağını ağzınızla kapatıp derin nefes alın. Nefes verirken dikkatli olun! Hızlı nefes vermeniz partnerinizi rahatsız edebilir.

"Fransız" Öpücüğü

İnsanların yapabileceği en kötü şey bu durumda ağızlarını tamamen açmaktır. Ağzınızı bir lokma açın. Dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini sağlayın; siz de onunkini. Bu oynaşmadan sonra partnerinizin dilini hafifçe emmeye başlayın.

Partnerinizin dudaklarını hafifçe emin ve yallayın. Herkesin dudak dokusu, yumuşaklığı ve tadı farklıdır. Bunu anlamaya çalışın. Öpüşen kişi olarak yaratıcı olun. Bu arada dişlerinize dikkat! Çenesini hafifçe ısırmanız hoş olsa da "fransız öpücüğünde" dişlerin fazla ön planda olması zevki kaçırabilir.

En Önemlisi!

Nasıl öpülmek istiyorsanız, partnerinizi öyle öpün. Bir düşünün! En çok kiminle öpüşmek hoşunuza gitmişti? Neden? Onun sizi öpmesinde ne gibi fark vardı? Bu metodları siz de başkalarının üzerinde uygulayın.

Gözler

İnsanlar genelde öpüşürken gözlerini kapatırlar. Bu düşünmeden, otomatikman yaptığımız bir şeydir. Bundan vazgeçmeye çalışın. Öpüşürken gözlerinizin açık olması sizi değişik boyutlara taşıyacaktır. Buna izin verin.

Hassas Bölgeler

Partnerizin vücudundaki hassas bölgeleri ona sormadan bulmaya çalışın. Dudaklarınızla onun vücudunu keşfedin ve partnerizin verdiği sinyallere dikkat edin. Size daha sıkı sarılmaya başlıyor mu? Nefes alışının hızında bir değişiklik var mı? Genelde hassas olarak adlandırılan bölgeleri şöyle sıralayabiliriz; uylukların iç kısmı, dizlerin arkası, meme başları, kolların altı, göbek çukuru. Hayal gücünüzü kullanmayı unutmayın.
YÜREĞİNİ HOPLATIN
Onu ne zaman böyle öpmeli: Kendinizi ateşli ve romantik hissettiğiniz anlarda. Nasıl öpmeli: Dudaklarının etrafına (kesinlikle dudaklarına değil!) milyonlarca öpücük kondurarak ise başlayın. Sonra yavaş yavaş dudaklarına yönelin ve dilinizle onun dudaklarını ufak ufak yalayın. Muhteşem olacak! Bu stil niye iyi? Partnerinizin ağzını ve dudaklarını artık ezberlemiş olmanız gerekli. Onu bir anda öpücük cennetine göndereceğinizden emin olun! Uyarı! Kesinlikle kaba olmamalısınız. Ateşli bir öpüşmeyi kan davasına çevirmemeniz açısından bu çok önemli!
KIZGIN ÖPÜCÜK
Onu ne zaman böyle öpmeli: İlişkiniz ciddi boyutlarda ise ve birbirinizi gerçekten iyi tanıyorsanız. Nasıl öpmeli: Yüzünü ellerinizin içine alarak gözlerinin içine uzun uzun bakin.. Onu sarhoş edebilecek bir istekle öpmeye başlayın. Dudaklarınızla birlikte dilinizi de kullanmayı unutmayın. Zaman zaman dudaklarını hafifçe ısırmayı ihmal etmeyin. Öpüşmenin en kizismisaninda ondan uzaklaşın ve burnunun ucuna ufak bir öpücük kondurun, çıldıracaktır! Bu stil niye iyi? İnanın gösterip de vermemek en iyi taktiktir! 
ONU BOYNUN DAN AVLAYIN
Onu ne zaman böyle öpmeli:
Ne kadar şehvetli olabileceğinizi göstermek istediğinizde. Nasıl Öpmeli: İse boynuna ufak ve tutkulu öpücükler kondurarak başlayın. Ellerinizle saçlarını okşarken, boynunu da bir vampir edasıyla hafif hafif issirabilir, ateşli ateşli öperek onu çıldırtabilirsiniz! Bu stil niye iyi? Boynuna bir kedi gibi sokulmanız ona harika duygular yaşatacaktır. Emin ol! Bu arada boynunda bıraktığınız izler sayesinde herkes onun bir sevgilisi olduğunu anlayacaktır! Uyarı! Çok sert öpmeyin sakin, biricik sevgilinizi haftalar boyu geçmeyecek morluklar içerisinde bırakmak istemezsiniz herhalde! 
ONU DİLİNİZLE MAT EDİN
Onu ne zaman böyle öpmeli: Kendinize hakim olamadığınızda. Nasıl Öpmeli: Ona sıkıca sarıldıktan sonra dudaklarına uzun süren kocaman bir öpücük kondurun. Ateşli öpücüğünüzü dilinizi kullanarak sürdürün. Onu çılgına çevirene kadar öpmeye devam edin! Bu stil niye iyi? Bu tarz bir öpüşme, karsınızdakini masumca tavlamaya değil çıldırtarak bastan çıkarmaya yarar. Uyarı! Onu bu şekilde öpmek istiyorsanız issiz yerleri tercih edin. Öpüşürken çok zevkli olan bu stil, seyredenler açısından pek de hoş karşılanmayabilir. 
ONU SERSEMLETİN
Onu ne zaman böyle öpmeli: Onu gördüğünüz ilk an. Nasıl öpmeli: Yavaş yavaş başınızı onun çenesine doğru eğin ve dudaklarına uzun bir öpücük kondurun. Onu öpmeye devam etmeden önce biraz ara verin ama yine de dudaklarına çok yakın mesafede olun. İkinci öpüşmeniz çok daha uzun ve tutku dolu olmalı bunu unutmayın. Bu stil niye iyi? Bu tarz bir öpücük birbirinizin öpüşme ritmini yakalamanız açısından oldukça faydalıdır. Uyarı! Bu öpücük, dudaklarınızı kullandığınız kadar kalbinizi ve ruhunuzu da isin içine sokabildi?iniz takdirde iyi olacaktır! 
VE ONU HİSSEDİN
Onu ne zaman böyle öpmeli: Ona sarilin ve alnına ufak bir öpücük kondurun. Sonra yavaş yavaş gözlerine, burnuna çenesine ufak ufak öpücükler kondurmayı sürdürün bu arada parmak uçlarınızla onu okşamayı da unutmayın. En sonunda hiç beklemediği bir anda onu dudaklarından uzun uzun öpün! Bu stil niye iyi? Öpüşme sırasında en önemli organlar dudaklar değildir. Yüzün her bölgesi ateşli bir öpücüğe açıktır aslında. Uyarı! Kibar olmaya dikkat edin. Özellikle onun göz çevresinden öperken dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde kaş yapayım derken göz çıkartabilirsiniz! 
FRENCH KİSS
Ağzınızı açık tutarak ona doğru yaklaşın. Dilinizi de kullanarak yuvarlak hareketlerle onu öpün.Dilinizin ağzının içinde olması bu öpüşme stili için çok önemli bir ayrıntı. 


Kaynak:
http://neleryokki.com
*************************************************************************İLK ÖPÜŞMEDE UYULMASI GEREKEN KURALLAR


Karşınızdakini öptüğünüzde nefessiz kalmasını, başını döndürmeyi mi istiyorsunuz?
Eski moda öpüşmelerle başlayıp onu yatak odasına götürecek yeni öpüşme tekniklerini deneyiniz.

Önereceğimiz yeni teknikler sayesinde partneriniz öpücüğünüzden çok memnun kalacaktır. İlk öpüşmenin filmlerdeki sahneler gibi öldürücü etkisi olmayabilir. Öpüşürken yırtıcı hayvan gibi davranmamaya ve mümkün olduğunca az tükrüklü olmasına çalışınız. Öpücüğünüz iki insan arasında çok özel şeyler paylaşıldığını gösteren çok sıcak, ağır ve romantik olmalı. Çoğu kişi "sıcak ve ağır" tanımlamasını "ıslak ve dağınık" ile karıştırma hatasına düşer. Islak ve dağınık öpüşenler kadınlar tarafından beğenilmezler ve "kötü öpüşenler" listesinde yer alırlar. Bazıları bunu isteyerek yapabilir ve bunu etrafındakilere övünerek anlatabilir.

İşte en etkileyici 18 öpüşme kuralları..


1. Bayanlar ve baylar öpüşeceğiniz zaman dudaklarınızı ıslatmayın. Bu ünlü bir şarıkıcının seyirci önünde şarkı söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle eşdeğerdir.

2. Öpüşürken diliniz kutudan birden fırlayan kukla gibi ağzınızdan çıkmasın, ağzınızın hafif açık olması yeterli.

3. Erken ortaya çıkan Fransız tarzı bu öpüşmeyi hemen denemeyin. Partnerinizin bunu denemeye çalışacağından şüpheleniyorsanız; 1) Ağzınızı kapatın, 2) Ağzınız açık olsun, dilinizi çıkarmayın.

4. Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz. Bu süreç yarım saat ya da 30 saniye olabilir.

5. Ağzınızı partnerinizinkinden çok daha geniş açmayın. Öpüşme taklit etme değildir.

6. Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın.

7. Dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeye çalışmayın.

8. Dudaklarda başlayan öpüşme sonrası dudaklarınızı vücudun diğer yerlerinde gezdirmek için acele etmeyin. Ay ışığı altında yuvarlanmak, gezinmek romantizmi artırabilir. Bundan sonra kontrolü ele almak sizin elinizde.

9. Çoğu kişi romantizmi yetişkinliğe geçiş döneminde önemser. Herşeyin ötesinde her ikinizde sadece öpüşmeye odaklandığınızda keyif alırsınız.

10. İlk öpüşmeniz sonrasında kendi kendinize "kötüydüm değil mi?" gibi sözlerle çamur atmayın. Gerçek kadınlar ve erkekler sadece bu andan zevk alırlar.

11. Sadece umutsuz ruhlar karşısındakini içine çekmeye çalışır. Özellikle daha önce asla öpüşmediğiniz birine çekingen ve yasakmış gibi yaklaşıp sürpriz bir öpücük kondurmayın.

12. Sizinle öpüşmeye hazır olduğunu anlamadan gözüdönmüş gibi onu öpmeyin. Buna rağmen sevgilinizi elinden tutup bir duvara yaslayıp tutkulu bir şekilde öpebilirsiniz. Sizi durduruncaya kadar devam etmenizde sakınca yok.

13. Öpüşeceğiniz zaman iki elinizle karşınızdaki kişinin yüzünü tutmanız çok romantik olur. Başını geri çekmesini engelleyecek şekilde sarmayın. Başını istediği zaman geri çekip yüzünüzü görebilmesine olanak verin. Onu öpmek için ölseniz bile ağlatacak ya da küçük düşürecek şeyler yapmayın, sakin ve rahat görünün.

14. Öpüşürken nefes almak, kendinizi dizginlemek istediğinizde dudaklarınızı yavaşça kulak memesine doğru kaydırmak size yardımcı olacaktır. Çoğu kişi kulaklarıyla oynanmasından, kulaklarının üzerinde, kulak memesinde sıcak nefes ve dudaklardan hoşlanır. Yine çok ıslak öpmemeye, dilinizi az kullanmaya dikkat edin, kulağın içini öpmeye çalışmayın. Bu durumda partnerinizi sizi itiyorsa, bunu yapmakta ısrar etmeyin.

15. Bayanların ve bayların nefeslerinin taze olduğundan emin olmalarını öneriyoruz. Dişlerinizi ve dilinizi fırçalayın. Her zaman yanınızda nefesinizi açan sakız taşıyın. Gece veya sabahları dişlerinizi hemen fırçalamanızı sağlayacak ufak bir diş macunu ve diş fırçası taşıyın.

16. Eğer ağzınızın kenarında veya çevresinde uçuk varsa öpüşmeyin. Havadan bile geçebilen virüs konusunda dikkatli olun gerekirse bağışıklığınızı güçlendirmek için ilaç alın.

17. Bir kadın ya da erkek asla toplulukta ya da dudaklardan hoşçakal öpücüğü beklemez. Pretty Woman'daki Julia Robert's bile bunu istemez.

18. Aynı şey ilk randevuda toplulukta, sarmaş dolaş olmak için de geçerlidir. İlk buluşma da öpüşme veya sarılma garip olabilir. Çoğu genç çift ilk birkaç dakika içinde sarmaş dolaş olabiliyor ancak bu hiç romantik değil..

İşte öpüşme konusunda yapılan hatalar ve gülümseten tepkiler..

Genel huzuru bozma: "Hey çüş oradakiler, atları korkutmak istemeyiz değil mi? Lütfen çocukların hatırı için ahırınızdan çıkmayın"

Sıkıcı oyun: "Gerçekten çok sakin bir oyun biliyorum. Birbirinizi sadece dudaklarınız değecek şekilde öpmeye çalışacaksınız. Dilinizi de değdirmemeniz gerekiyor. Oynamak ister misiniz?"

Aptallar için önsevişme: "Tatlım, sadece sırt üstü yatmanı, rahatlamanı ve tüm işi bana bırakmanı istiyorum. Hareket etmek zorunda değilsi. Hayır, demek istiyorum ki hareket etme!"

Doktorun tavsiyesi: "Dişçin dedi ki kanal tedavisi yapıldığı için ağzıma kürdan hariç herhangi bir yabancı obje girmemeliymiş."

Körelmiş enstruman: "Şimdi ve her zaman ıslak severim. Ancak insanlar diş izlerini merak etmeye başlayacak. Zaman zaman biraz daha nazik olabilir misin lütfen. Şimdi öp beni seni aptal.
Kaynak:
http://eyeportal.blogspot.com.tr
*************************************************************************


ÖPÜŞME SANATI EN GÜZEL ÖPÜŞME KURALLARI

Öpüşmek sevgilinizle yapabileceğiniz en güzel şeylerden biridir.  Biz size öpüşürken her iki tarafında mutlu olması için öneriler vereceğiz.  Verdiğimiz önerileri dikkatlice okuyun ve mutlu olun.


Öpüşmeye başlayacağınız zaman dudaklarınızı ıslatmayın.  Bırakın onlar kendiğinden ıslansın.  Dilinizi yılan dili gibi çıkarmayın.  Ağzınızın hafiften açık kalması kafidir.

Partnerinizi taklit etmeye çalışmayın.  Bunu söylemekten kastımız ağzınızı partnerinizden daha çok açmayın.  Sakın dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeyin.  Sonucuçları kötü olalabilir.  Güzel ortamı bozabilirsiniz.  Öpüşmeye yeni başladıysanız, dudakları vücuda indirmek için aceleci ve ısrarcı davranmayın.  Yavaş yavaş ve akışına bırakın.

Öpüşme sonrasında; "iyimiydim?" "kötümüydüm?" gibi sözler sarf etmeyin.  Partnerinizi memnun etmek için her defasında en iyisini yaptığınıza inanın.

Sevgilinizin elinden tutup aniden onu duvara yaslayıp, ateşli bir şekilde öpüşmeye başlayabilirsiniz.  Ancak sizi geri itiyorsa, onu zorlamayın ve onun istediği olsun.  Ellerinizle partnerinizin yanaklarını tutmak öpüşmeyi romantizmin doruk noktasına taşır.  Ancak istediği zaman kendisini geri çekebilmeli.  Bu yüzden sımsıkı tutmayın.

Nefes almak istediğinizde, dudaklarınızı kulak memesine doğru götürün.  Herkez kulağının öpülmesinden ve kulağında bir nefes hissetmekten hoşlanır.

Dişlerinizi ve dilinizi mutlaka fırçalayın.Partneriniz size söylemekten çekinebilir.  Ağzınızın kokmaması için sprey veya naneli sakızlar kullanabilirsiniz.


Kaynak:
*************************************************************************
Öpüşme Teknikleri ve Seksin Püf Noktaları
Posted on Oca 27 2015 - 5:35pm by Esin ŞAHLAN
Öpüşme Teknikleri ve Seksin Püf Noktaları
Onunla öpüştüğünüzde nefessiz kalmasını, başını döndürmek mi istiyorsunuz?

Öpüşme deyip geçmeyin. Sevginin ve cinselliğin en önemli ve belki de en etkileyici kısmı.
Başka bir bakış açısıyla sevişmenin dudaklarda başlaması denilebilir öpüşme için. Karşılıklı olarak her iki tarafın da zevk aldığı bir öpüşme olması için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor öpüşürken. Bunun için size özel bir rehber hazırladık; işte tutkulu öpüşme kılavuzu.İyi öpüşebilmenin en önemli unsuru dudaklarınızı kullanabilmenizdir. Dudaklarınızın rahat ve yumuşak olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudağa temas (dilinizi kullanmadan) çok etkili bir uyarıcıdır. Dudaklarınızı partnerinizin yanaklarında ve boynunda dolaştırmayı da ihmal etmeyin.
Öpüşme Teknikleri ve Seksin Püf Noktaları
SEKSİ BİR NEFES
“The Kissing Book” (Öpüşme Kitabı) adlı kitabında yazar Tomima Edmark “İlk önce çok hafif bir dokunuşla dudaklarınızla dudaklarına dokunun, sonra başınızı eğip ona sokulun. Dudaklarınızla dudaklarını ısıttıktan sonra, sıra onları dilinizin ucuyla yalamaya geldi. En son, hafifçe üfleyerek, dudaklarını serinletin. Dudaklarınızı dudaklarına hafifçe sürterseniz, sevgilinizin heyecanlandığını göreceksiniz. Sonra hava vererek dudaklarının nemini alırsanız, hisleri gerçekten doruğa ulaşacaktır” diyor.
VAKUM ÖPÜCÜĞÜ
William Cane, “The Art Of Kissing” (Öpüşme Sanatı) adlı kitabında ”Bu cesur hareket sevgilinize patronun kim olduğunu gösterecek. Parmağınızla dudaklarının çevresini çizin (üst dudaktan başlayarak alt dudakta bitirin). Alt dudağına indiğinizde, onu başparmak ve işaret parmağınızın arasında toplayın (çocukların küsme hareketi gibi). Sonra, başını daha yakına çekerek, daha önce parmaklarınızla tuttuğunuz dudağını şimdi dudaklarınızla kavrayın. Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızınkinden daha serttir ve sevgilinizde fırtınalı duygular uyandırır” diyor.
SENKRONİZE NEFES
Öpüşmenin en sıcak anı, karşılıklı olarak nefeslerin duyulduğu andır. Sıcak nefeslerin duyulur olabilmesi için karşılıklı olarak nefes senkronizasyonunu sağlamak gerekiyor
Bu hareket, onu nefessiz bırakacaktır. Dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarıyla birleştirin ve derin nefes alın. Hareketi yavaş tutun ki, aranızdaki nefes alışverişi sert olup, akciğerlerindeki havayı vakum gibi çekmesin! Bu hareket sırasında onun katılımına da ihtiyaç duyacaksınız, o yüzden başlamadan önce ne yapmak istediğinizi ona anlatın.
Ağzındaki havayı yavaşça çektikten sonra, nefes verip, bu kez kendi nefesinizi ona verin. Bu hareketin başarısı senkronize olmanıza bağlı.
VAMP KADIN
Erkeklerin cinsel yönden çekici buldukları kadın tipi. Sanıldığı gibi salt koyu renk makyaj ve giysilerle vamp olunmaz böyle bir kadın renklerin en masumu olan beyaz bile giyse vamp olur.
Vamp bir öpücük için sevgilinizin boynuna doğru eğilirken, etini dişlerinizin arasına alıp bırakın. Unutmayın, erkeklerin yüzde 80′i acılı seksi sever. Uyarılınca, vücudunuz endorfin salgılar ve bu hormon acıyı hissetmenizi bloke eder.
EMMENİN GÜCÜ
Bu öpüşme stili erkeğiniz için son derece uyarıcı. Başınızı hafifçe arkaya kaldırın. Sevgilinizin üst dudağını dudaklarınızın arasında kavrayın, sonra başınızın yerini değiştirerek, ondan sizin alt dudağınıza aynı şeyi yapmasını isteyin. Önce hafif dokunarak, sonra daha ateşli, sonra yine hafif öpüşün ki, bu hız değişimleri onu daha fazla heyecanlandırsın. Başınızı bir yandan diğer yana çevirerek, alt dudaklarınızdan, üst dudaklarınıza geçirin. Eski Hint inancına göre, üst dudağı klitorise bağlayan bir sinir yolu vardır.
DONDURMA HAYALİ
Romantik bir yemek sonrasında bir dondurma ve bir kahve ikram edin. Ağzınızı kahveyle ısıtıp, ona sıcak bir öpüşme sürprizi yapın. Sevgilinizin ağzını ısıttıktan sonra, kendi ağzınıza bir kaşık dondurma alın ve bu sefer ağzını buzlu dilinizle soğutun. Sıcak soğuk değişimi sinir uçlarını harekete geçirir. Bu, orgazma benzeyen bir histir.
HAZİNE AVCISI
Bu tekniği erojen bölgelerini keşfederken kullanabilirsiniz. Boyun ve köprücük kemiği arasındaki yerle başlayın. Dilinizle ufak daireler çizerek, vücudunun diğer yerlerine de geçin. Reaksiyonlarına dikkat edin. Hangi bölgesine dokunurken daha çok heyecanlandığını görün ve dilinizle bütün vücudunu gezdikten sonra, dönüş yolunda oralara daha fazla ilgi gösterin. Erojen noktalar sadece erkekten erkeğe değişmez, aynı zamanda günden güne de değişebilir. Öpücüklerle bu gizli yerleri kolayca keşfedebilirsiniz. Her defasında gizli bir hazine bulma şansınız var.
İÇTEN ÖPÜŞME
Bir dahaki sefere onu öptüğünüzde dilinizi, damağından başlayıp, ağzının ta arkalarına kadar geçirin. Sonra, dilinizi yumuşak tutarak dişlerinin arka duvarlarını süpürün. Aynı hareketi alt dişleri için tekrarlayın. Son olarak dilinizi tamamen onunkine dolayın. Bu hareketin sihirli bir gücü var, çünkü ağzının her santimini dilinizle geziyorsunuz. Sıradan bir öpüşmede ağzın birçok tarafı keşfedilmezken, bu öpüşme sırasında yeni zevk noktaları keşfedebilirsiniz.
FRANSIZ ÖPÜCÜĞÜ
İç içe geçen dudaklarla gerçekleştirilen Fransız model öpüşmenin sertlik derecesine siz karar vereceksiniz. Buna sizi duygularınız yönlendirecektir. Romantik bir andaysanız daha yumuşak, ateşli bir sekse doğru gidiyorsanız partnerinizin dudaklarını daha sert kavrayarak öpüşmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Dilinizi de iyi kullanmanız gerekiyor. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak, harika bir öpüşmeye taşıyacaktır sizi.
ELEKTRİK ŞOKU
Boynuna dokunurken hafifçe mırıldanırsanız, zevkten uçtuğunuzu belirtmek için yeterli olacaktır. “Sesiniz teninde hissedebildiği bir titreşim oluşturur” diyor Edmark. Ağzınızı, çenesinin başladığı yere yerleştirin ve boynuna dokunurken çeşitli sesler çıkarın. Çıkardığınız sesleri çeşitlendirmeniz vücudunda ateşli hisler uyandıracaktır.
EROTİK İTİŞME
Sevişme sırasında erkeğinizin yaptığı her itme hareketiyle heyecanı daha çok artar. Aynı çarpıcı sonuçları bu hareketin dudak dudağa versiyonundan elde edebilirsiniz. Kapalı dudaklarınızı dilinizle aşın, sonra, aynı sevişme sırasındaki gibi, dilinizle içeri-dışarı hareketine başlayın.
Öpüşmek ile ilgili bilgiler
1. Erkeklerin %37’si öpüşürken gözlerini açık tutar. Kadınların ise %97’si kapatmaktan yanadır.
2. Bir dakika süren öpüşme 26 kalori yakmanızı sağlar.
3. İki işi öpüşürken vücuttaki tüm kasların çalıştığı araştırmalar tarafından kanıtlanmıştır.
4. Kendi saç renginizle aynı saça sahip biriyle öpüştüğünüzde daha tutkulu olduğu söylenmektedir.
5. Yanaktan öpmeyi de katarak hayatımız boyunca 25,000 defadan fazla öpüşürüz.
6. Zifiri karanlık da olsa beynimizdeki nöronlar karşımızdakinin dudaklarının yerini belirlememizi sağlar.
7. Bir öpücük acıyı azaltmada morfinden 10 kat daha etkili olabilir. Çünkü öpüşmek vücutta bulunan doğal ağrı kesicileri devreye sokar. Yani çocukken bir yerimiz acıdığında annemizin “Öpeyim de geçsin” sözü aslında gerçeği yansıtıyor.
8. Eski Mısır’da öpüşürken dudaklar değil burunlar kullanılırdı.
9. Normal şartlarda bir insan hayatının 14 gününü öpüşerek geçirir.
10. En uzun öpüşme 1984 yılında Chicago’da 17 gün 10,5 saat olarak kaydedildi. Ekrandaki en uzun öpüşme ise Jane Wyman ve Reg Toomey’in You’re in the Army Now filminde 1940 yılında 185 saniye olarak hesaplandı.
11. Hindistan’da bıyıklı bir erkeğin birini öpmesi hala teknik olarak yasa dışıdır.
12. Orta çağda İtalya’da öpüşürken görülen bir çift evlenmeye zorlanabilirdi.
13. En ünlü öpüşme sahnesi Gone with the Wind filminde Clark Gable ve Vivien Leigh arasında yaşanmıştır.
14. Öpüşmek güzellik bakımı gibidir. Öpüştükten sonra gözleriniz parlar ve cildiniz canlanır.
15. Bebekken öpüşen kişiler ileriki yaşamlarında daha cana yakın ve sevgi dolu olur.Kaynak:
http://www.pufnoktalari.net
*************************************************************************
Kaynak:

*************************************************************************
Kaynak:

*************************************************************************Kaynak:

*************************************************************************
Kaynak:

*************************************************************************


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder